koreni-spices.cz

Banana Sweet banana pepper| semena chilli 10ks, sladké

Banana Sweet banana pepper| semena chilli 10ks

Popis plodu: 5 cm široké a až 15 cm dlouhé papričky. Lusky této papričky se od k zemi svěšeného stonku zužují pozvolna kónicky. Jsou mírně zahnuté a svým tvarem skutečně připomínají banán. Silná stěna je hladká a plody dozrávají ze zelené přes světle žlutou a oranžovou až po plně zralou červenou barvu. Hustá nástavba plodů vytváří krásně barevný košatý keř.
Popis rostliny: Až 60 cm vysoká rostlina, tedy keřík středního vzrůstu. Drží si kompaktní úzký tvar. Banana Sweet má silné přesto poněkud křehké větve, středně velké vejčité listy. Kvete bíle.
Nároky na pěstování: Banana Sweet svými parametry a potencionálními výnosy splňuje charakter povedeného šlechtitelského počinu. Cílem takového šlechtění je pochopitelně i snížení pěstebních nároků, přesto je logické této výborné paprice poskytnou alespoň základní péči, kterou běžné papriky vyžadují. Hlídejte ať vám váha plodů nevylomí jednotlivé větve od kmínku.
Možná využití: Paprika vhodná ke všem receptům jejíž součástí může být. Chutná sladší chuť je nejlepší v červené barvě, ovšem jsou konzumovatelné ve všech barvách ve kterých dozrává. Možnosti využití se tak ještě rozšiřují do studené kuchyně.
Není tahle chilli paprička pro Vás ta pravá? Nevadí! Vyberte si jinou podle mnoha paramertů ve speciálním filtru.
Výše zmíněné informace mají především orientační charakter. Berte na vědomí, že výsledky vašeho pěstování můžou dosáhnout jiných parametrů, jak v pozitivním tak negativním směru – budeme rádi, když se se svými zkušenostmi podělíte na našem internetovém fóru o pěstování chilli papriček:www.chilli-forum.cz – Galerie venkovního pěstování 
Poštovné
 
Objednáváte pouze semena papriček a chcete ušetřit na poštovném? Zvolte Doporučenou zásilku nebo doručení na Uloženku. Při platbě předem je poštovné levné, pouze 49,- Doporučujeme nepoužívat dobírku, velmi prodražuje poštovné. Je-li zásílka těžší, máte na výběr z několika možností balíkové přepravy. Přes přepravce InTime stojí balík 60,- a přes Českou poštu 75,- Opět nedoporučujeme dobírku. Náklady na poštovné zbytečně prodražuje. 
 .