koreni-spices.cz

BBQ Texas

Velmi oblíbený produkt BBQ Texas od skvělé a známé značky Korenikralu jednoduše naleznete právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní zakoupíte za 260 Kč.
EAN: 8595666235832
BBQ Texas
Popis produktu

BBQ Texas

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
35 g
30 Kč
85,7 Kč

velký sáček 
350 g
260 Kč
74,3 Kč

kilogram
1000 g
410 Kč
41.0 Kč

Složení: káva (17%), česnek, cibule, třtinový cukr, sůl (10%), paprika, citronová kůra, koriandr.

Speciální edice koření na grilovací sezónu 2023.
Koření na texaské barbecue jsme připravili na velmi neobvyklém základu, na kávě. Mletá, aromatická, pomalu pražená káva se překvapivě dobře hodí na pomalé grilování velkých kusů mas jako jsou žebírka, hovězí hrudí (brisket) nebo bůček. Nejlepší způsob přípravy maso očistit, osolit, posypat kořením a nechat při pokojové teplotě, než se srovná teplota masa s okolím. Pak grilujeme na nepřímém žáru.
Co je typické pro texaské barbecue?
Texaské barbecue se vyznačuje pomalým a dlouhým pečením masa, často na dřevěných uhlících nebo kusech dřeva, což mu dodává charakteristickou chuť a aroma. Hlavním druhem masa používaným pro texaské barbecue je hovězí, ale také se používají vepřové a drůbeží maso. Typické texaské barbecue marinády jsou jednoduché a často se skládají z koření jako je sůl, pepř, chilli a paprika. Místní specialitou jsou také klobásy, které jsou často přidávány k baru na grilu. Kromě toho jsou populární přílohy jako pečené fazole, nakládaná zelenina (okurky, cibule, kukuřice…) a chléb. Texaské barbecue se často podává s různými omáčkami, jako je například sladká rajčatová máčka na nebo ostrá chilli omáčka.