koreni-spices.cz

Chilli Focus 100 ml

Chilli Focus 100 ml

Chilli Focus je koncentrované speciální tekuté hnojivo pro chilli papričky. Ne každý, kdo pěstuje chilli papričky má přístup ke kvalitní zemině bohaté na ty správné živiny nebo zetlelému hnoji. Řešíte také tento problém? Právě pro Vás je hnojivo na papriky  Chilli Focus vhodné. Papričky pěstované v květináčích, na balkóně, sklenících nebo fóliovnících potřebují neustálou péči a přísun živin.
Při správném dávkování hnojiva Chilli Focus můžete dosáhnout lepších výnosů pří sklizni chilli papriček.
Chilli Focus je vyvážená strava rostlin, která by měla být dodávaná pravidelně od začátku vegetativní fáze až po květ. Pro malé rostliny nebo sazenice smíchejte 5 ml na litr čisté vody jednou týdně nebo častěji, pokud rostliny ztrácejí barvu.
Mladé rostliny a sazenice: 5 ml / 1 l vody (jednou týdně nebo časteji)
Při prvním náznaku květu nebo po nástupu kvetení zvýšte dávky: 10 ml / 1 l vody (jednou týdně)
Balení vystačí na 20 l / 10 l zálivky
Skladování: V chladu s minimální teplotou 6 °C
Obsahové složení: 
Kombinované tekuté hnojivo s obsahemoxidu vápenatého a stopových prvků
3,0 : 1,0 : 4,4 1 litr 1,134 kgAnalysis % w/vDusík (N) 2,95Dusičnanový dusík 2,80Amonný dusík 0,15Oxid fosforečný (P2O5)rozpustný ve vodě (P) 0,96 (0,42)Oxid draselný (K2O) (K) 4,41 (3,66)Oxid vápenatý (CaO) (Ca) 2,20 (1,57)Měď (Cu) chelátovaná EDTA 0,002Železo (Fe) chelátované EDTA 0,040Mangan (Mn)chelátovaný EDTA 0,010Molybden (Mo) 0,001Zinek (Zn) chelátovaný EDTA 0,0025
Obsahuje také:hořčík, síru, bor, kobalt, nikl,humusovou kyselinu, fulvickou kyselinu. 
Poznámka:  soustavnou péčí a zkušenosti s pěstováním papriček hnojivem nenahradíte
Doporučení: příjem živin kořeny obecně zvýšíte tím (i bez hnojení), že do pěstebního substrátu zapravíte mykorhizní produkt Symbivit, který v okolí kořenů zajistí vytvoření „podhoubí“, které symbioticky spolupracuje právě s kořeny rostlin.Zajímá vás podrobněji problematika mykorhizy? Přečtěte si o ní krátký článek .