koreni-spices.cz

Chilli Focus 1L hnojivo na chilli papriky

Chilli Focus 1L hnojivo na chilli papriky

Hnojivo na papriky se jmenuje Chilli Focus, bylo speciálně vyvinuto pro chilli papričky pěstované v květináčích, na zahradách v otevřeném prostranství a nebo sklenících a fóliovnících, pokud nemáte dostatečně výživnou zeminu a chcete paprikám dopřát dostatek kvalitního hnojiva. Vyrábí se z čistých minerálních solí a je obohaceno o komplexní organické kyseliny, s cílem zvýšit plodnost Vašich chilli papriček.
Chilli Focus je vyvážená strava rostlin, která by měla být dodávaná pravidelně od začátku vegetativní fáze až po květ. Pro malé rostliny nebo sazenice smíchejte 5 ml na litr čisté vody jednou týdně nebo častěji, pokud rostliny ztrácejí barvu.
Mladé rostliny a sazenice: 5 ml / 1L vody (jednou týdně nebo časteji)
Při prvním náznaku květu nebo po nástupu kvetení zvýšte dávky: 10 ml / 1L vody (jednou týdně)Balení vystačí na 200 l / 100 l zálivky
Skladování: V chladu s minimální teplotou 6 °CObsahové složení: 
Kombinované tekuté hnojivo s obsahemoxidu vápenatého a stopových prvků 
3,0 : 1,0 : 4,4 1 litr 1,134 kgAnalysis % w/vDusík (N) 2,95Dusičnanový dusík 2,80Amonný dusík 0,15Oxid fosforečný (P2O5)rozpustný ve vodě (P) 0,96 (0,42)Oxid draselný (K2O) (K) 4,41 (3,66)Oxid vápenatý (CaO) (Ca) 2,20 (1,57)Měď (Cu) chelátovaná EDTA 0,002Železo (Fe) chelátované EDTA 0,040Mangan (Mn)chelátovaný EDTA 0,010Molybden (Mo) 0,001Zinek (Zn) chelátovaný EDTA 0,0025
Obsahuje také:
hořčík, síru, bor, kobalt, nikl,humusovou kyselinu, fulvickou kyselinu.
Poznámka: soustavnou péči a zkušenosti s pěstováním paprik hnojivem nenahradíte
Doporučení: příjem živin kořeny obecně zvýšíte tím (i bez hnojení), že do pěstebního substrátu zapravíte mykorhizní produkt Symbivit, který v okolí kořenů zajistí vytvoření „podhoubí“, které symbioticky spolupracuje právě s kořeny rostlin.Zajímá vás podrobněji problematika mykorhizy? Přečtěte si o ní krátký článek .