koreni-spices.cz

Dárková sada koření MEZINÁRODNÍ

Unikátní a žádaný kus Dárková sada koření MEZINÁRODNÍ od značky s dobrým jménem Korenikralu jednoduše seženete v naší online nabídce za výhodné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 280 Kč.
EAN: 8595666282089
Dárková sada koření MEZINÁRODNÍ
Popis produktu

Sada pěti známých koření mezinárodní kuchyně. Obsahuje Čubricu z Bulharska, Gyros z Řecka, Chilli con carne z Mexika, Adžiku z Gruzie a Kari ostré z Indie. Skvělý dárek pro milovníky exotiky, cestovatele a dobrodruhy.
Dárková sada obsahuje 80 ml kořenky:
Čubrica – balkánské koření ze saturejky, pískavice, česneku, papriky a bylinek. Čubrica je výborná do zeleninových salátů, do mletých mas nebo na ražniči.
Gyros – bylinková směs na grilovaná masa. Výborná je na vepřové maso, ale i na králíka nebo na skopové maso. Skvělá grilovací směs.
Chilli con carne – ostřejší koření na mexickou kuchyni nebo do guláše. Ideální na přípravu masových směsí do tacos nebo enchiliades.
Kari ostré – klasické koření původem z Indie. Výrazně žluté koření do minutek z kuřecího nebo vepřového masa. Ostré je pouze pro evropské jazyky. Pokud očekáváte říz jako v Thajsku, Indonésii nebo Srí Lance, smíchejte s chilli v poměru 1:1.
Adžika – grilovací směs koření z Gruzie, oblíbená je také v Arménii a na celém Kavkazu. Ve zdejší kuchyni se používá na šašliky (masové jehly pečené na grilu). Na kuřecí nebo rybí maso, do mletých mas nebo do polévek.
Sada je balená v dárkové kazetě.