koreni-spices.cz

Dárková sada koření na GRILOVÁNÍ

Unikátní kousek Dárková sada koření na od skvělého a známého výrobce Korenikralu naleznete tady a teď právě za báječnou cenu! Nabídka již od 280 Kč.
EAN: 8595666282010
Dárková sada koření na GRILOVÁNÍ

Sada koření na grilování a pečení hovězích steaků, kuřecích kousků i mletého masa. Nejoblíbenější koření na grilování, se kterým připraví výborné menu začátečník i profesionál. Ideální dárek pro všechny nadšence do grilování s rodinou a přáteli.Dárková sada obsahuje 80 ml kořenky:Medvědí gril – oblíbená grilovací směs s česnekem a medvědím česnekem. Nejlepší je na kuřecí maso, ryby nebo do mletých mas. Koření obsahuje bylinky, které nemají rádi dlouhé tepelné zpracování nebo přímý žár.
Grilované kuře – klasické koření připravené z úžasné španělské papriky s úžasnou barvou. Kuřecímu masu dodá krásnou barvu, chuť i aroma.
Steak na bylinkách – bylinkové koření jak na přípravu steaků z hovězího masa, tak do mletých mas. Nejlepší koření na přípravu masa do hamburgerů.
Krkovička – koření na vepřové maso s česnekem, kmínem, pepřem a tymiánem. Jedinečnou marinádu na bůček připravíte z černého piva, oleje a koření Krkovička!
Grilovaná zelenina – nahrubo drcené bylinky s trochou česneku a cibule je připravená na rychlou přípravu grilované zeleniny. Nejlepší zelenina na grilovaní je mladá cuketa, paprika, malá rajčátka, jarní cibulka, celý česnek nebo třeba patison.