Dárková sada koření PF (saláty)

Hodně žádaný produkt Dárková sada koření PF od známé značky Korenikralu jde nakoupit právě teď u nás za skvělou cenu! Akční ceny již od 135 Kč. EAN: 8595666289026
Dárková sada koření PF (saláty)
Značka: Korenikralu
135 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Dárková sada koření se třemi sáčky na saláty
malá dárková sada o rozměrech 17 x 11 x 4 cm je krásným malým dárkem. Krabička s originálním designem grafika Vojty Juríka, známého jako VHRSTI. Obsahuje sáček Salát caprese s vánoční etiketou a další dva sáčky na saláty – Chimichurri a Tzatziki. Dárková sada je určena pro všechny, kteří milují zdravý životní styl a lehké, čerstvé jídlo.
Složení sady:
Salát caprese – úžasně aromatické koření se sušenými rajčaty, bylinkami a česnekem. Skvělé na saláty, těstoviny, pizzu nebo sýry.
Chimichurri – bylinková směs původně připravená na marinády pro kuřecí maso. Dnes se často přidává i do salátů a pomazánek. Vhodná je i na přípravu zapečených těstovin nebo do omáček na těstoviny. 
Tzatziki – je jemná česneková směs koření na přípravu okurkového dresinku. Tato směs neobsahuje kopr nebo mátu, proto je méně aromatická než běžné koření na tzatziki. Směs lze použít i do rajčatového nebo okurkového salátu. Výborná je zálivka na ledový salát připravená z kysané smetany a tohoto koření.