koreni-spices.cz

Dárkový koš nejpálivější chilli | nejpálivější chilli

Dárkový koš nejpálivější chilli | nejpálivější chilli

Dárkový koš nejpálivější dobroty nabízí nejpikantnější kousky naší současné nabídky. Jedná se o ucelený soubor produktů napříč celým sortimentem. Velmi výrazným jsou Špekoňi s Morugou, což jsou v podstatě pikantní utopenci.Neméně zajímavý je vzorek chilli omáčky Moruga Mučíto. Jedná se o první chilli omáčku v Česko republice, která si dokázala získat velmi početnou skupinu konzumentů. Sice nedostahuje pálivosti Moruga Sajrajtu, ale to se ani od chilli omáčky neočekává. Nejčastěji zaujme vyváženou pálivostí a zajímavou chutí. Na trhu je od roku 2012.V tomto koši najdete také zástupce extrémně pálivých sladkostí. Moruga tmavá čokoláda 77 % dokazuje, že kombinace pravé čokolády a extrémně pálivého chilli funguje skvěle. Čokoláda je vyráběna ručně a tradičním způsobem, lecitin a další běžně přidávané látky v této čokoládě nenajdete. V nabídce od roku 2013.
Sušené papričky a koření Moruga nesmí chybět. Určeno pro doladění pokrmů, marinád či dalších pochutin.Sleva 186,- oproti běžné ceně.Složení produktu:

Proutěný koš (malý)
Špekoň s Morugou
Moruga Mučíto vzorek
Moruga tmavá čokoláda
Moruga koření 7 g (13 ml)
Moruga sušené papričky
Krémžská hořčice s Morugou
Dárkový celofán + stuha zdarma + dřevitá vata

Základní data: Všechny produkty jsou ručně vyráběné. Celofán na zabalení + stuha, v ceně dárkového koše.Koš je zasílán v nesloženém stavu!Rozměry: 5 x 26 x 12,3 cm  VxŠxH v nejširších místech
 Pozor! Fotografie má pouze ilustrační charakter! Složení dárkového koše nejpálivější chilli bylo upraveno dne 14.10.2021..