Grilovací máslo

Hodně oblíbený kus Grilovací máslo od populární značky Korenikralu máte možnost dostat na našich stránkách teď právě za extra cenu. Nyní pořídíte od 45 Kč. EAN: 8595666225086
Grilovací máslo
Značka: Korenikralu
45 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Grilovací máslo
je mírně pikantní směs koření na přípravu ochucených másel, pomazánek nebo na grilovaní ryb. Výborná je na přípravu ďábelských toustů a podobných masových pomazánek.
Na přípravu ochuceného másla potřebujeme změklé máslo, koření Grilovací máslo a můžeme přidat pár kapek citronové šťávy. Všechny suroviny promícháme, zabalíme do potravinové fólie a necháme ztuhnout v lednici. Plátky tohoto másla dáváme na ugrilované maso, steaky a hamburgery těsně před servírováním. Máslo se rozpustí a spojí se se šťávou z pečeného masa. 
Složení: paprika, česnek, sůl (15%), petržel, pepř, kopr, mrkev, CELER, cibule, pažitka, chilli.

Klasické pečené kuře naplněné i potřené grilovacím máslem. Prsní řízky jsou díky němu krásně šťavnaté!

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.