Gulášové koření

Tento výjimečný produkt Gulášové koření od společnosti s dlouholetou tradicí Korenikralu lze nakoupit právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za super cenu 28 Kč. EAN: 8595666215490
Gulášové koření
Značka: Korenikralu
28 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Gulášové koření
Bohatá směs koření do gulášů a omáček s uzenou paprikou. Gulášům přidá intenzivní barvu, plnou chuť a skvělé aroma. Skvěle se hodí i do polévek jako gulášová, zelňačka nebo boršč. Směsí můžeme dochutit i mleté maso nebo masové směsi. Pokud přemýšlíte jaké koření dát guláše, sáhněte po naší směsi. Budete nadšeni.

Složení: paprika, cibule, sůl (15%), česnek, uzená paprika, kmín, nové koření, pepř

 

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.