Hamburger & mleté maso (pf2023)

Tento designový produkt Hamburger & mleté maso od značky se skvělou pověstí Korenikralu pohodlně nakoupíte právě teď u nás ve výprodejové akci! K sehnání zrovna v akci za 28 Kč. EAN: 8595666215803
Hamburger & mleté maso (pf2023)
Značka: Korenikralu
28 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Hamburger & mleté maso
Složení: česnek, cibule, pepř, kmín, koriandr, uzená paprika, oregano, muškátový ořech
Obsah: 27 g
Vánoční edice koření Hamburger a mletá masa. Sáčky jsme připravili jako milou alternativu k papírovým novoročenkám. Pokud hledáte malý dárek pro kamarády, kamarádky, spolupracovníky nebo známé, je to správná volba.
Hamburger sice proslavila americká kuchyně, ale jeho původ je nám bližší, než by se zdálo. Do Ameriky ho přivezli dělníci z Německa a název hamburger je odvozen od města Hamburk. Původně to byla sekaná v žemli, kterou si dělníci brali do práce k obědu. S nástupem řetězců rychlého občerstvení se hamburger stal téměř základní kámen stravování v USA a s příchodem mileniálů opustil hamburger pozici levného jídla pro studenty a dělníky. V současnosti se hamburgery servírují i ve luxusních restauracích, v pouličních stáncích i na domácí grilovačce. 

 

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.