Mořská sůl hrubozrnná

Tento unikátní kousek Mořská sůl hrubozrnná od známé kvalitní značky Korenikralu lze získat momentálně extra se slevou. Stojí teď u nás 85 Kč. EAN: 8595666231490
Mořská sůl hrubozrnná
Značka: Korenikralu
85 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Mořská sůl hrubozrnná
– velké krystaly mořské soli jsou vhodné do stolních mlýnků na koření nebo na marinování a nakládání mas. Lze ji použít i při pečení pečiva jako preclíků, rohlíků nebo chlebovek. Tyto velké krystalky jsou i často používané při malování na hedvábí. Sůl totiž pomalu natahuje vlhkou barvu a vytvráří zajímavé obrazce.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.