koreni-spices.cz

Omáčka Habanero Mučíto extra pálivá

Omáčka Habanero Mučíto extra pálivá

Jolokia Mučíto chilli omáčka
Představujeme novou extrémně pálivou chilli omáčku z řady Mučíto s extra porcí čerstvých chilli papriček Bhut Jolokia od českého pěstitele, která Vám svou exotickou chutí a  nepopsatelnou pálivostí pěkně rozdráždí chuťové pohárky.
Popis omáčky Jolokia Mučíto:
Jolokia Mučíto je určena zejména pro vyznavače extrémně pálivých omáček, kterou Jolokia Mučíto bezpochyby je. Hledáte extra porci pálivosti, exotickou chuť Bhut Jolokie a k tomu český produkt? Pak je Jolokia Mučíto pro Vás to pravé. Chuťí omáčky Jolokia Mučíto zprvu dominuje jemná nasládlá chuť rajčatového základu, která je v mžiku zastíněna chutí Bhut Jolokie a pak již nastupuje excelentní pálivost, která graduje po dobu asi 5-ti minut až k hranici snesitelnosti, což jedlící nejpálivějších jídel ocení! Skutečnost, že chilli paprička Bhut Jolokia patří mezi nejpálivější na světě je v chilli omáčce Jolokia Mučíto nesmazatelně vtisknuta.

Složení:
Sekaná rajčata, Jolokia papričky, třtinový cukr, sůl, kyselina citronová, sorban draselný

Objem:
4 x 100 ml

 
 

 
 

Výrobce:
Jiří Kosina

Země původu:
Česká republika

Pálivost:
Pálivost 1 mil. SHU je pouze oficiální nejvyšší naměřená hodnota v plodech Bhut Jolokia

Hledáte netradiční dárek? Zkuste Extrémní balíček pro muže, stylová červená krabička vyrobená na zakázku obsahuje originální chilli pochoutky!
.