Petržel

Výjimečný kus Petržel od oblíbené značky Korenikralu lze získat právě dnes za akční cenu. Výhodně za cenu 40 Kč. EAN: 8595666221453
Petržel
Značka: Korenikralu
40 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Petržel
– svěží bylinka s jemnou a nenápadnou chutí. Její použití je skoro neomezené a využívá se hlavně její jasně zelené barvy, která rozjasní každý pokrm. Jako všechny, tak i petržel nemá rád dlouhou tepelnou úpravu. Její barva i chuť se varem rychle ztrácí. Při vaření je nejlepší přidat petržel až na závěr nebo až na talíři.

Jiné názvy: apich, perašín, petruška
Anglický název: parsley
Latinské jméno: Petroselinum crispum
Používaná část rostliny: listy, kořen, semínka
Chuť a vůně: aromatická, teplé, mírně nahořklé aroma
Zeměpisný původ: Evropa, Asie

 

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.