koreni-spices.cz

Rajská

Tento neodolatelný kus Rajská od výrobce s mnohaletou tradicí Korenikralu máte možnost pořídit momentálně na webu za výhodné peníze! Výhodně za super cenu 410 Kč.
EAN: 8595666295775
Rajská

Rajská

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
30 g
32 Kč
106.7 Kč

malá kořenka
40 g
50 Kč
125.0 Kč

velký sáček 
300 g
220 Kč
73.3 Kč

velká kořenka
300 g
260 Kč
86.7 Kč

kilogram
1000 g
410 Kč
41.0 Kč

Složení: cibule, rajčata, nové koření, bobkový list, saturejka, skořice, karotka.
Směs koření připravená na klasickou rajskou omáčku namíchaná z kořenové zeleniny (cibule a karotka) a koření (nové koření, bobkový list, saturejka a skořice) a doplněná aromatickým rajčatovým prášek. Koření je jemně mleté, a tak omáčku nebo polévku nemusíme pasírovat nebo ručně vybírat celé koření. Směs koření „rajská“ je výborná nejen na omáčku nebo polévku, ale i do zeleninových jídel jako francouzské Ratatouille nebo české lečo. Skvěle se hodí i do mletých mas, ať při přípravě masových kuliček do omáčky k těstovinám, nebo při přípravě masové náplně do lasagní.
Dávkování: 2 rovné lžičky na 2 l omáčky nebo polévky.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.