Rajská

Tento nejprodávanější výrobek Rajská od společnosti s výborným jménem Korenikralu můžete získat tady nyní za super peníze! Levně za cenu 32 Kč. EAN: 8595666215773
Rajská
Značka: Korenikralu
32 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Rajská
Směs koření připravená na klasickou rajskou omáčku namíchaná z kořenové zeleniny (cibule a karotka) a koření (nové koření, bobkový list, saturejka a skořice) a doplněná aromatickým rajčatovým prášek. Koření je jemně mleté, a tak omáčku nebo polévku nemusíme pasírovat nebo ručně vybírat celé koření. Směs koření „rajská“ je výborná nejen na omáčku nebo polévku, ale i do zeleninových jídel jako francouzské Ratatouille nebo české lečo. Skvěle se hodí i do mletých mas, ať při přípravě masových kuliček do omáčky k těstovinám, nebo při přípravě masové náplně do lasagní.
Dávkování: 2 rovné lžičky na 2 l omáčky nebo polévky.
Složení: cibule, rajčata, nové koření, bobkový list, saturejka, skořice, karotka.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.