koreni-spices.cz

Red Peter Penis Pepper | semena chilli 10ks, mírně pálivá, bestseller

Red Peter Penis Pepper | semena chilli 10ks

Popis plodu: Přibližně 12 cm dlouhé a 2 cm široké plody, takže připomínají to co mají připomínat spíše svým tvarem nikoli velikostí. Někdy poněkud abstraktní podobu této papriky tedy není nutno nějak obzvláště detailně probírat, je všem notoricky známa. Dozrává ze zelené do červené a pokud se budete o rostlinu starat s péčí a dostatečnou intenzitou, budou její plody krásně zbytnělé.
Popis rostliny: Tato keříkovitá samosprašná rostlina dosahuje vzrůstu až 60 – 80 cm. Má květy bílé barvy, popřípadě bílozelené či zelenožluté. Listy jsou zašpičaťelé, světlezelené. Větve keříku jsou značně křehké.
Nároky na pěstování: Rostlina má základní požadavky většiny paprik. Nelze zaručit, že by existovala pěstitelská metoda, která zvyšuje podíl chtěných tvarů papriky. Opravdu identicky vypadá pouze několik málo procent plodů, přesto Penis Pepper patří k šlechtitelsky nejzajímavějším kouskům, přestože její pálivost nedosahuje extrému, ale je tak dostatečná.
Možná využití: Žijete-li s náruživou manželkou, ujistěte ji, že tato paprika je určena výhradně k jídlu. Aplikace na nežádoucích místech může způsobit značné podráždění a i několikadenní izolaci od manžela. Chuťově je jinak Penis Pepper jinak známá jako největší pornografická paprika vynikající a jistě se blízkým velice rádi pochlubíte se svým pěstitelským umem. V databázi rostlin je paprička Penis Pepper uvedena pod označením PI 593566.Klíčivost: U odrůdy Red Peter Penis Pepper byl proveden test klíčivosti s úspěšností 96%. Referenční vzorek čítá 100ks semen klíčených při teplotě 26°C. Test byl proveden ve dnech 15.10.2016 až 28.10.2016. 
Není tahle chilli paprička pro Vás ta pravá? Nevadí! Vyberte si jinou podle mnoha paramertů ve speciálním filtru.
Výše zmíněné informace mají především orientační charakter. Berte na vědomí, že výsledky vašeho pěstování můžou dosáhnout jiných parametrů, jak v pozitivním tak negativním směru – budeme rádi, když se se svými zkušenostmi podělíte na našem internetovém fóru o pěstování chilli papriček: chilli-forum.cz – Galerie venkovního pěstování.