Salát caprese

Super produkt Salát caprese od výrobce s dobrým jménem Korenikralu seženete u nás právě se slevou. Právě lze objednat jen za 230 Kč. EAN: 8595666245244
Salát caprese
Značka: Korenikralu
230 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Salát caprese
je úžasný salát z rajčat, mozzarelly, čerstvé bazalky, olivového oleje a octa. Salát pochází z Itálie, přesně z italského ostrova Capri ve Středozemním moři. Salát caprese se podává jako předkrm neboli antipasti a výrazné barvy salátu (červená, bílá, zelená) mají evokovat barvy italské vlajky. Pravda to asi není, ale příběh je to pěkný.
Naše koření na salát caprese je připravená ze sušených rajčat, bylinek, česneku a cibule. Výrazná chuť sušených rajčat se skvěle hodí k jemné chuti mozzarelly. Nejlépe se hodí k salátu z rajčat a mozzarelly nebo balkánského sýra ale jakýkoliv salát z čerstvé zeleniny dostane se salátem caprese neopakovatelnou chuť.
Koření salát caprese je díky sušeným rajčatům ideální i na těstoviny typu „aglio olio“ nebo omáček k těstovinám jako je boloňské ragú na boloňské špagety nebo lasagne.
Složení: rajče, sůl (19 %), cibule, česnek, paprika, bazalka, oregano, petržel, tymián, pepř, chilli.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.