Sladké pečivo

Tento unikátní kousek Sladké pečivo od odblíbeného výrobce Korenikralu je k dostání právě teď v nabídce pořád výhodně! Teď za akční cenu 60 Kč. EAN: 8595666225703
Sladké pečivo
Značka: Korenikralu
60 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Sladké pečivo
je velmi příjemně aromatická směs koření s cejlonskou skořicí. Směs má výrazné ovocné aroma, kde se kombinuje pomerančová, citronová kůra a cejlonská skořice, která má daleko jemnější aroma, než klasická indonéská. Cejlonská skořice voní po květinách a spadaných jablkách.
Směs koření Sladké pečivo je výborná do kynutých těst na vánočku, štolu nebo velikonoční mazanec. Výborná je i do ovocných dezertů nebo do čajového pečiva.

Složení: citronová kůra, pomerančová kůra, cejlonská skořice, kardamom, muškátový květ.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.