koreni-spices.cz

Symbivit zelenina 750g | hodné houby pro pěstování chilli

Symbivit zelenina 750g | hodné houby pro pěstování chilli

SYMBIVIT na RAJČATA A PAPRIKY 750gZDRAVÉ A ODOLNĚJŠÍ ROSTLINYVyzkoušejte zcela jedinečný způsob ošetření vaší zeleniny pomocí přípravku SYMBIVIT RAJČATA A PAPRIKY. Vytvořená mykorhiza umožňuje lepší a dlouhodobý příjem vody a živin (zejména fosforu a draslíku) a jejich efektivnější dodání rostlinám především v období zrání plodů. Přípravek je vhodný do volné půdy, skleníků i fóliovníků.DŮLEŽITÁ INFORMACE!V minulém roce probíhaly pokusy pod vedením ÚZK Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně za spoluúčasti naší firmy, jež se týkaly účinku mykorhizních hub na zelenině. Výsledky byly více než zajímavé. Díky mykorhizním houbám došlo např. u rajčete o navýšení množství látek s antioxidačním účinkem, což žádným hnojivem nedocílíte. Díky mykorhizním houbám je zelenina zdravější a díky zcela přírodnímu pěstování jsou plody zeleniny daleko chutnější.Účinek přípravku SYMBIVIT RAJČATA A PAPRIKY:

zvýšený obsah látek s antioxidačním účinkem
zlepšení výživy, růstu a zdravotního stavu zeleniny
vyšší výnosnost a odolnost
lepší chuťové vlastnosti
zcela přírodní pěstování zeleniny
výrazně snížená potřeba zálivky a hnojení

Vhodný pro: 

rajčata, papriky a ostatní plodovou zeleninu (okurky, dýně, melouny, lilky, mochyně)
přípravek může být použit i pro fazole, hrách, veškeré cibuloviny, ovocné keře a stromy

Není vhodný:
Tento přípravek není určen pro rostliny z čeledi brukvovitých (brokolice, květák, zelí, kapusta, kedlubny, ředkev, řeřicha, křen, atd.), merlíkovitých (řepa, špenát, atd.)
Dávkování:

15 g na rostlinu
plošná aplikace spočívá v zapravení přípravku 3 cm pod povrch před setím, v dávce 150 g/m2
přípravek se může smíchat se substrátem v poměru 1,5 : 100

Upozornění:Vyvarujte se nadměrnému používání chemických hnojiv. Zdůrazňujeme nadměrné, protože pokud se nebudete chtít vzdát jejich použití, tak nemusíte. Ovšem nesmí dojít k předávkování rostliny.Druhé nebezpečí se skrývá v aplikaci systemických fungicidů. Vyvarujte se jejich použití v průběhu prvních tří týdnů po aplikaci.
Složení:přírodní jílové nosiče, 6 druhů mykorhizních hub, přírodní složky podporující mykorhizu (výtažky z mořských organismů, keratin, mleté horniny)
.