koreni-spices.cz

Tekuté chroupáky s Carolinou

Tekuté chroupáky s Carolinou

Arašídové máslo s Carolinou – testovací vzorekExtrémně pikantní pochoutka! Máte-li rádi arašídové máslo, tak si Tekuté chroupáky jednoznačně zamilujete. 
Extra pálivé arašídové máslo s Carolina Reaper je určené pro ty, kteří mají rádi pikantní jídlo a jsou zvyklí na velmi silné koření. Carolina Reaper je jedna z nejpálivějších papriček na světě s hodnotou na Scovilleově stupnici přesahující 2,2 milionu jednotek, což znamená, že je více než 400x pálivější než Jalapeňo. Proto je tato verze arašídového másla extrémně pálivá a může být velmi intenzivní pro lidi, kteří nejsou zvyklí na silné koření.
 
Toto arašídové máslo může být vhodné pro ty, kteří hledají způsob, jak si dodat energii a zahřát se v chladných dnech, nebo pro ty, kteří mají rádi experimentování s novými chutěmi a ingrediencemi. Nicméně by měli být opatrní při jeho použití a měli by si být vědomi možných dopadů na trávicí systém, protože velmi pálivé jídlo může způsobovat podráždění žaludku nebo jiné problémy.

Pouze jeden kus na objednávku / osobuArašídový krém s Carolinou
Složení: Arašídy loupané pražené neochucené, třtinový cukr, Carolina Reaper koření 1,5%, himálajská sůlObsah balení: 80g
Minimální trvanlivost: 25.3.2024
Alergen: ArašídyOd Vás, kteří arašídové máslo s Carolina Reaper získají očekáváme zpětnou vazbu, zhodnocení. Tento produkt je zatím ve vývoji, Vaše názory a postřehy nás zajímají a posouvají dál..