koreni-spices.cz

Utopenci s chilli Habanero| středně pálivé

Utopenci s chilli Habanero| středně pálivé

Špekoň s Habanero – pikantní utopenci
Špekoň s Habanero pochází z kvalitních zauzených špekáčků, které nám zakázkově vyrábí vyhlášené řeznictví. Dalšími nezbytnými ingrediencemi jsou papričky Habanero a čerstvá, šťavnatá cibulka.Varianta utopenců s Habanero je ideální pro jedlíky chilli, kterým Moruga již dělá problémy. Habanero je o poznání mírnější, méně pálivé. Však vyzkoušejte sami 😉

ideální dárek pro milovníky pálivých pochoutek
bezkonkurenčně pikantní svačinka pro palihubky, prostě když tě honí mslná, tak jí dáš co proto!
není vhodné pro děti a osoby citlivé na kapsaicin!

Složení produktu 
Špekoň s Habanero – pikantní utopenci. Masný výrobek – konzerva. Složení (v okamžiku zpracování): špekáčky 40 % hm.: (vepřové maso 54 %; vepřové sádlo; hovězí maso 26 % hm.; pitná voda; dusitanová solící směs: jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný; koření: Habanero (min. 2%), sladká paprika, černý pepř, muškátový ořech; sušená zelenina: česnek, Zeleninové a kořenící přísady 26 % hm.: cibule, čerstvá Habanero (min. 1 %), nové koření, černý pepř, bobkový list. Hmotnost pevného podílu 250 g. Hmotnost obsahu min. 360 g. Extra pálivé. 
Skladování a spotřebaSkladujte temnu při teplotě od +1 do 25 ºC, Po otevření spotřebujte do 2 dnů. Chraňte před sluncem.Recenze od zákazníků:Seminka-chilli.cz asi jedním slovem fenomenální! začli jsme těmi s Habanero, těm sme začali říkat “dětské” papričky… utopenci jsou o něco palivejsi než to co se dostane v běžné hospode(pokud tam tu feferonku daji), ideální pro dámy co rady palive ale nemusí moc. Je to taková pohodicka k pivu. Jolokia už je větší jizda. Výrazně palivější. Spíše pro lidi co rádi hodne ostré… Moruga je proste vražda! 🙂 to je jen pro opravdové fajnšmekry. Ty sem už musel trosku zajist chlebem abych přestal plakat  🙂 v každém případě nás velmi mile překvapil pro nás neobvyklý nálev… palivost najíždí krásně postupně a hreje docela dost dlouho, samotné buřty jsou výborné, “neojebane” plné masa. Pokud bych měl hodnotit palivost od 1 – 10 tak habanero 4, jolokia 8, moruga… asi 11 🙂 🙂 celkově bych dal 10 z 10. po snedeni mě osobně hřalo ještě 2 hodiny… kolegové co to semnou koštovali byli nadšeni a už chtějí objednávat taky!!Stanislav FozZy Schönwälder.