Xoco enchilada

Hodně prodávaný kus Xoco enchilada s pečetí kvality od značky Korenikralu pořídíte zde teď téměř zdarma. Právě teď jen za 390 Kč. EAN: 8595666295782
Xoco enchilada
Značka: Korenikralu
390 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Xoco enchilada
[šoko enčiláda]
Složení: česnek, cibule, kakao, uzená paprika, chilli chipotle, cumin, paprika
Kakao pochází ze střední Ameriky, kde ho používali Májové a Aztékové nejen k jídlu. Kakaové boby se používali jako platidlo i jako oběť pro bohy. Aztékové vyráběli z kakaových bobů placky nebo nápoj s chilli a vanilkou. Z aztéckého jazyka Nahuatl pochází i název pro čokoládu xocolātl [šokolatl]. Široké použití čokolády se dochovalo ve středoamerické kuchyni dodnes. Mexická kuchyně často používá čokoládu nebo kakao do ostrých omáček.
Enchilada je mexický pokrm podobný italským lasagním. Jsou to tortillové placky naplněné směsí masa, zeleniny a fazolí, zalité kořeněnou rajčatovou omáčkou a zapečené se sýrem. Koření Xoco enchilada je skvělé nejen na přípravu této mexické speciality, ale i na přípravu fazolí, dušené zeleniny, nebo do mletého masa. 
Typy balení:

Balení
Obsah
Cena
Cena za 1 kg

malý sáček
25 g
30 Kč
1200,0 Kč

malá kořenka
35 g
50 Kč
1750,0 Kč

VELKÝ sáček
250 g
190 Kč
760,0 Kč

VELKÁ kořenka
250 g
240 Kč
960,0 Kč

kilogram
1000 g
390 Kč
390,0 Kč

 

Enchiladas s trhaným kuřecím masem
Zapečené tortilly plněné kuřecím masem, zalité pikantní rajčatovou omáčkou a zapečené s čedarem. Objevte tajnou ingredienci mexické kuchyně!
 

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.